Reklamační formulář

Přihlásit
 
 

Pokud jste zapomněli své přihlašovací údaje, můžete si je nechat poslat v sekci Zapomněli jste heslo?.
Pokud ještě nejste registrováni, zaregistrujte se v sekci Vytvořit nový účet.

Formulář "Vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů" ke stažení ZDE    

Formulář si můžete stáhnout a vytisknout. Následně jej zaslat společně s vráceným zbožím na adresu skladu:
FASHION-4HAPPY, PETR FIFKA, LIDICKÁ 1718/14, 796 01 PROSTĚJOV.  
Můžete jej také vyplnit a zaslat jako e-mailovou zprávu, a to na adresu: info@fashion-4happy.cz 


Reklamace a záruka:    

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Je-li na prodávané věci, jejím obalu nebo návodu k ní připojeném vyznačena v souladu se zvláštními právními předpisy lhůta k použití věci, skončí záruční doba uplynutím této lhůty.


Záruka se nevztahuje na:   

·       vady vzniklé běžným používáním
·       nesprávným použitím výrobku
·       nesprávným skladováním


Postup při reklamaci:  

1)     informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2)     zboží zašlete jako doporučenou zásilku (ne na dobírku) na naši adresu (Petr Fifka, Lidická 14, 796 01 Prostějov)
3)     do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaše jméno a adresu
4)     doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

Zboží odeslané na dobírku nebude vyzvednuto. 

Odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů:     

a) Kupující má právo odstoupit od spotřebitelské smlouvy uzavřené pomocí prostředků komunikace na dálku podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku, a to do 14 dní od převzetí. V tomto případě nepoškozené, pouze vyzkoušené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, s visačkami, včetně prodejního dokladu (případně záručního listu), a veškerého příslušenství poslat na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě. V případě nesplnění výše uvedených podmínek, má prodávající právo účtovat kupujícímu případné vzniklé náklady související s uvedením zboží do původního stavu (např. zaslání zboží nekompletního, poškozeného, praného nebo jinak upravovaného, pořízení nového obalu apod.).

Kontaktujte nás předem, že žádáte o odstoupení od smlouvy a uveďte číslo objednávky a datum nákupu. E-mailem Vám sdělíme podmínky pro odeslání zboží zpět.
Nezasílejte zboží na dobírku, nebude převzato.

b)V případě, že kupující uplatní právo na vrácení zboží a odstoupení od smlouvy, prodávající po obdržení tohoto zboží a jeho kontrole vrátí zákazníkovi zaplacenou částku za zboží. Částka bude kupujícímu zaslána převodním příkazem na jeho bankovní účet maximálně do 14-ti dnů (toto se netýká vrácení zboží, prokazatelně poškozeného přepravou). V případě, kdy si kupující zvolí možnost platby v hotovosti (poštovní poukázkou), je Českou poštou účtován poplatek dle aktuální sazebníku České pošty, který je určen podle výše odeslané peněžní částky.

c)Zboží, které je předmětech odstoupení od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů a prokazatelně jeví známky používání, nošení, praní nebo jiného typu užívání, případně dojde k odstranění visačky ze zboží, bude zboží vráceno kupujícímu na náklady kupujícího nebo může být zaplacená částka za zboží snížena. Prodávající před přistoupením k těmto krokům kupujícího zkontaktuje a tuto skutečnost kupujícímu oznámí.

Pokud byl součástí dodaného zboží dárek, byl zahrnut do ceny a je nedílnou součástí zboží. V případě, že nebyl vrácen se zbožím, je účtována hodnota dárku na vrub kupujícího, a to ve výši 50,- Kč. O tuto částu je vrácená částka ponížena.

 

d)V § 1829 odst. 1 občanský zákoník stanoví, že kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů, přičemž tato lhůta v případě kupních smluv běží ode dne převzetí zboží. Bylo-li předmětem smlouvy několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží daná lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. V případě smluv, jejichž předmětem je pravidelná opakovaná dodávka zboží, je však počátkem lhůty naopak den převzetí první dodávky.

e)V § 1832 odst. 1 pak na uvedené navazuje povinnost vrátit kupujícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku zvoleného způsobu dodání kupujícím, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání nabízený prodávajícím).

Částka, která byla přijata jako platba za dodání zakoupeného výrobku, je dle § 1832 odst. 2 je limitována výší nejlevnějšího nabízeného způsobu dodání. Pokud tedy kupující zvolil (a zaplatil) dražší z nabízených způsobů dodání, bude vrácena částka nejlevnějšího způsobu dodání.

f)V případě, že kupující využije možnosti nákupu se slevou, například "poštovné zdarma" (při objednávkách nad 2.000,- Kč včetně DPH) a uplatní právo na odstoupení od smlouvy, mohou být kupujícímu účtovány poplatky (rozdíl poštovného - vyšší poštovné než nejlevnější způsob dodání nabízené prodávajícím - Balík do ruky, Balík na poštu apod., dále dobírka, případně další služby) spojené s odesláním objednaného zboží, a to v těchto případech:
fa) zákazník odstoupí od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a vrátí prodávajícímu více než 60% objednaného zboží a výše ponechaného zboží nepřesáhne 2.000,- Kč včetně DPH
fb) zákazník odstoupí od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a hodnota ponechaného zboží nepřesáhne 2.000,- Kč včetně DPH

 
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Google +
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© fashion-4happy